Indiana Jones és az Elveszett Piramis-Szabadulós játék 2 fő
10 900 Ft
Az élmény 2023. 09. 27. és 2024. 09. 26. között használható fel.
Az élmény helyszíne:
1061 Budapest, Paulay Ede u.

Papír voucher elegáns borítékban
(A vouchereken nem szerepel a program ára és a megajándékozott neve)
Indiana Jones professzor hallgatói vagytok. Egy nap megkérdeztétek a híres kincsvadászt, van e olyan kalandja, amely kudarcba fulladt amiatt, mert nem sikerült semmilyen ereklyét, kincset elhoznia a helyszínről? El is mesélte nektek, hogy fiatal éveiben kezdő kalandorként felfedezett Egyiptomban egy sírkamrát egy piramis belsejében! A piramis ránézésre nem volt védve csapdákkal, azonban amint belépett, rejtett csapdák tucatjaira derült fény, így hát olyan gyorsan elmenekült, hogy még a kalapját is ott hagyta.
Úgy gondoltátok, egyedüli személyként esélye sem volt kikerülni mindet, de mivel ti többen vagytok, próbát tesztek a piramis felderítésére! Amint beléptek a szarkofág termébe egy csapóajtó kinyílik és lezuhantok egy másik helységbe. Túlélni túlélitek a zuhanást, viszont a levegőtök csupán 60 percre elegendő ebben a romos csapdateremben, így hát jobb, ha siettek egy kiút keresésében!
Időpont egyeztetés
A program időpontjának egyeztetése az élmény szolgáltató partnerével történik. A partner elérhetőségét a megvásárolt voucher tartalmazza. Érdemes a szolgáltatóval a felhasználás előtt legalább egy hónappal időpontot egyeztetni.
Fontos információk
Az adrenalint a rejtvények, feladványok izgalma biztosítja.
A játék 12 éves kortól ajánlott.
Az Élmény időtartama
A szobából való kijutás 1 órára limitált.
Létszám
A program vouchere 2 fő játékát biztosítja.
Időjárási körülmények
Az időjárás nem befolyásolja a programot, mivel az zárt térben zajlik.
- Érvényes 12 hónapig
- Díjmentesen cserélhető
- 60 napig visszatéríthető