Cities By Night-Boeing szimulátor 50 perc
Most 29% kedvezmény:
26 900 Ft helyett
19 000 Ft
Az élmény 2023. 05. 31. és 2024. 05. 30. között használható fel.
Az élmény helyszíne:
Budapest, IX. kerület, Ipar utca

Papír voucher elegáns borítékban
(A vouchereken nem szerepel a program ára és a megajándékozott neve)
Megnézné, hogy milyen lehet éjszakai kivilágításban a Fények városa vagy a Nagy Alma? Most itt az alkalom! Az éjszakai leszállások folyamán átvesszük a reptéri fények jelentését és segítségükkel végezzük el a landolást. A program a világ 3 bármely nagyvárosa feletti éjszakai repkedését tartalmazza.
Időpont egyeztetés
A program időpontjának egyeztetése az élmény szolgáltató partnerével történik. A partner elérhetőségét a megvásárolt voucher tartalmazza. Érdemes a szolgáltatóval a felhasználás előtt legalább egy hónappal időpontot egyeztetni.
Fontos információk
Repülős tapasztalat nem szükséges, a program folyamán szakavatott kolléga segít a repülés minden fázisában. A program 10 éves kortól javasolt!
Az Élmény időtartama
A szimulátoros repülés időtartama 50 perc.
Létszám
A megajándékozotton kívül a programon még 6 fő vehet részt, akik a repülő utasterében tudnak helyet foglalni.
Javasolt öltözet
Kényelmes, utcai viselet javasolt.
Kísérők
A szerencsés megajándékozottat még 6 fő kísérheti el, akik végig követhetik a repülést.
Időjárási körülmények
Az időjárás nem befolyásolja a programot, mivel az beltéren zajlik.
A Boeing
A The Boeing Company (röviden Boeing) a világ legnagyobb repülőgépgyártó vállalata, amely már több mint 90 éve működik. 2005-ben elnyerte a világ legnagyobb repülőgépgyártója címet, amelyet 2000 óta minden évben az Airbus vehetett át. A repülőgépeket Everettben, Seattle-ben és Rentonban gyártják. A székhelye Chicagóban, Illinois-ban van. A Malév egykori flottájának 80%-a is Boeing gyártmány volt. A cég részvénye egyike annak a harminc részvényből álló kosárnak, amelyből a Dow Jones Ipari Átlagot számítják.
- Díjmentesen cserélhető
- 60 napig visszatéríthető